کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

بخشی از لایو سه‌شنبه ١۴ دی‌ماه، ۴ ژانویه

انشاءالله به زودی بازمی‌گردیم و زنجیر استعمار را از ریشه نابود می‌کنیم

گفتگوی تلفنی استاد «جعفریان» با فرمانده «ذبیح‌الرحمان مجاهد» در جبهه‌های پنجشیر

17 دی 1400 ساعت 7:09


 فایل صوتی گفتگوی تلفنی استاد «جعفریان» با فرمانده «ذبیح‌الرحمان مجاهد» در جبهه‌های پنجشیر
▪️در رابطه با اتفاقات اخیر پنجشیر همان‌طور که در جریان هستید، گروه ظالم و مزدور طالبان، یک مرد جوان را در شهرستان "انابه" مورد اصابت گلوله قرار داده و وی را به شهادت رساندند. تظاهرات مردم نیز نشان داد که آنها تا چه حد نسبت به طالبان بدبین بوده و از آنها نفرت دارند.
 
▪️در مناطق "خنچ" و "دره" حملاتی توسط نیروهای جبهه مقاومت علیه طالبان صورت گرفت که تلفات مالی و جانی زیادی را برای طالبان در پی داشت. همچنین در شهرستان "رخه" انفجاری در قرارگاه دشمن رخ داد، تلفات جانی و مالی برای نیروهای طالبان به دنبال داشت.

▪️ما در سنگرها برای دفاع از ارزش‌ها، هویت، تاریخ و مردم خود حضور داریم. برای تحقق عدالت اجتماعی، رسیدن حق به حق‌دار و همچنین نجات ملت خود از زیر یوغ استعمار، استبداد و ظلم پنجابی‌ها مبارزه می‌کنیم. به امید خدا، یاری و حمایت مردم شریف و مجاهد افغانستان، این آرمان‌ها تحقق خواهند یافت.

▪️به ملت مجاهد و ستم‌دیده افغانستان، چه در داخل و چه در خارج از کشور اطمینان می‌دهم فرزندان صدیق و مجاهدان راستین شما در سنگرها برای دفاع از عزت و شرف شما حضور دارند. انشاءالله به زودی بازمی‌گردیم. این زنجیر استعمار را از ریشه نابود می‌کنیم. به هر میزان که زمستان سردتر و سخت‌تر باشد، بهار زیباتر خواهد بود. انشاءالله به زودی این پیروزی را در کنار یکدیگر جشن خواهیم گرفت.
فرمانده «ذبیح‌الرحمان مجاهد» در جبهه‌های پنجشیر

فرمانده «ذبیح‌الرحمان مجاهد» در جبهه‌های پنجشیر

 


کد مطلب: 181

آدرس مطلب :
https://www.panjshirnews.com/gallery/181/1/انشاءالله-زودی-بازمی-گردیم-زنجیر-استعمار-ریشه-نابود-می-کنیم

پنجشیرنیوز
  https://www.panjshirnews.com