تاریخ انتشار :چهارشنبه ۱۹ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۰۳
کد مطلب : ۱۷۱۷
جالب است ۰
تظاهرات طالبان برای محکومیت حمله به رهبر القاعده؛

طالبان در کابل، مردم را به زور به تظاهرات بردند

گروه طالبان برای محکوم سازی حمله آمریکا در کابل که منجر به کشته شدن رهبر  گروه تروریستی القاعده گردید، تظاهرات برپا کردند.
طالبان در کابل، مردم را به زور به تظاهرات بردند
صدای افغانستان، کابل: گروه طالبان برای محکوم سازی حمله آمریکا در کابل که منجر به کشته شدن رهبر  گروه تروریستی القاعده گردید، تظاهرات برپا کردند.
منابع محلی  امروز چهارشنبه 19 اسد/ مرداد از شهر کابل به خبرگزاری صدای افغانستان می‌گویند که گروه طالبان، صرافان سرای شهزاده و مراجعین سرای شهزاده را برای چند ساعت به گروگان گرفته، از آنان در بزرگ نشان دادن تظاهرات شان استفاده کردند.
به گفته منابع گروه طالبان حدود دو
ساعت به مردم  اجازه نمیداند که پی‌کار شان بروند ومجبور بودند به  تظاهرات این گروه علیه آمریکا اشتراک کنند.
یک‌صراف سرای شهزاده به خبرگزاری صدای افغانستان می‌گوید طالبان آنان را تهدید کردند که اگر به تظاهرات آنان اشتراک نکنند، دروازه دوکان‌های شان بسته خواهد شد.
کریم یکی از  اشتراک کنندگان جبری به تظاهرات طالبان می‌گوید «میخواستیم به سرای شهزاده برای تبادله پول برویم، که از سوی طالبان اجازه نیافتیم، و افراد طالبان ما را لت کوب کرده، به زور در جمع تظاهرات کنندگان بردند.»
طالبان روز جمعه گذشته نیز در برخی از شهرهای کشور مردم را به زور تفنگ به تظاهرات محکومیت حمله به رهبر گروه تروریستی القاعده بردند، اما با آن هم رقم اشتراک کنندگان در تظاهرات طالبان بسیار اندک بود.
https://panjshirnews.com/vdch.znzt23nqqftd2.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین