تاریخ انتشار :پنجشنبه ۲۴ شهريور ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۹
کد مطلب : ۱۹۸۸
جالب است ۰
اتریش میزبان احمد مسعود و ده‌ها چهره سیاسی افغانستان است؛

نشست سه روزه در اتریش با حضور احمد مسعود آغاز شد  

وین پایتخت اتریش قرار است میزبان نشست افغانستان با اشتراک احمد مسعود رهبر جبهه مقاومت ملی افغانستان و ۲۰ تن از چهره‌های سیاسی کشور باشد.
نشست سه روزه در اتریش با حضور احمد مسعود آغاز شد  
صدای افغانستان، کابل: وین پایتخت اتریش قرار است میزبان نشست افغانستان با اشتراک احمد مسعود رهبر جبهه مقاومت ملی افغانستان و ۲۰ تن از چهره‌های سیاسی کشور باشد.
این نشست که به میزبانی سه سازمان پژوهشی در وین برگزار می‌شود، روی چگونگی بیرون رفت و یافتن راه‌حل‌ها برای عبور از بحران کنونی افغانستان بحث و تبادل نظر صورت خواهد گرفت.
قرار است این نشست پشت درهای
بسته با اشتراک احمد مسعود، رهبر جبهه مقاومت ملی افغانستن و ۲۰ تن از چهره‌های سیاسی و مقام‌های پیشین دولت افغانستان به میزبانی موسسه اتریش در امور بین الملل، انجمن برونو کریسکی و سازمان پژوهش و توسعه اتریش ادامه یابد.
در عین حال منابع رسانه‌ای از احتمال حضور دیپلمات‌های اروپایی از کشورهای مختلف از جمله آلمان و اتریش هم در این نشست خبر می‌دهند.
شرکت کنندگان برگزاری چنین نشست‌ها را اشتیاق و تلاش نهادهای بین المللی در راستای عبور از بحران کنونی افغانستان می‌دانند و تأکید می‌کنند که این نوع نشست‌ها را آغازی دوباره برای جلب توجه جهان به مساله افغانستان توصیف کرده اند.
 
https://panjshirnews.com/vdch.6nzt23nw6ftd2.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین