تاریخ انتشار :يکشنبه ۲ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۵۲
کد مطلب : ۲۳۳۴
جالب است ۰
یک عضو گروه طالبان در استان نیمروز  که دو همسر داشت، یک همسر خود را با شلیک تفنکچه به قتل رساند.
یک طالب در نیمروز همسر خود را تیرباران کرد
صدای افغانستان، نیمروز: یک عضو گروه طالبان در استان نیمروز  که دو همسر داشت، یک همسر خود را با شلیک تفنکچه به قتل رساند.
منابع محلی از استان نیمروز در جنوب غرب کشور امروز یک‌شنبه، ۲ دلو /بهمن، به خبرگزاری صدای افغانستان می‌گویند که یک طالب دو همسر داشت، یک همسر خود را شلیک چندین گلوله سلاح‌کمری به قتل رسانده است. به قول منابع، این عضو طالبان همین همسر مقتول خود را سه ماه پیشتر با ضربات پی در پی چاقو به شدت زخمی کرده بود اما به دلیل عضویت در گروه طالبان، این مرد هرگز مجازات نشد و این پرونده تحقیق
ناشده باقی ماند.
این رویداد صبح روز گذشته در حوزه سوم شهر زرنج مرکز استان نیمروز رخ داده است. به قول نزدیکان مقتول، آنان سه ماه پیش به مسوولین امنیتی طالبان از احتمال به قتل رسیدن این زن از سوی شوهراش اطلاع داده بودند اما توجه‌ای به آن صورت نگرفت.
یکی از باشندگان حوزه سوم شهر زرنج که فرد مقتول را از نزدیک می شناسد، می‌گوید این مرد رابطه خارج از ازداواج داشت و به همین بابت رابطه‌اش با همسران اش دچار تنش بود.
تا کنون مشخص نشده که فرد مقتول از سوی طالبان بازداشت شده و یا خیر، مسوولین محلی طالبان هم در این مورد ابراز نظر نکرده اند.
این در حالیست که چند روز پیش یک مرد دیگر در استان ارزگان، تازه عروس خود را به ضرب چاقو به قتل رساند.
https://panjshirnews.com/vdcd.s0x2yt0soa26y.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین