تاریخ انتشار :سه شنبه ۸ فروردين ۱۴۰۲ ساعت ۱۳:۲۹
کد مطلب : ۲۵۸۲
تعداد نظر۱
جالب است ۰
ملک ستیز
استعمار جدید یعنی این‌که وضعیت را بر شما چنان تنگ سازد که از میان بد و بد ترین، بد را ترجیح دهید و به آن قناعت کنید. استعمار نوین حسی را که دورنما و هدف تان‌را تقویت می‌کند در ذهن شما نابود می‌سازد. استعمار نوین را نمی‌بینید ولی او ناظر همه‌جاست و شما را به موجودات همیشه‌قانع در برابر قدرت‌ آهنین خود تبدیل می‌کند. حالا شما به کسی در می‌آیید که اگر وضعیت تحمیل‌شده شکرگذار باشید تا از بلای دیگری را که در کمین نشانده‌است، رهایی یابید.
هرآن‌چیزی که امروز در افغانستان اتفاق می‌افتد ماحصل برنامه های استعمار نوین است که از طریق دوحه به راه افتاد. استعماری که طالبان را بر سر ما تحمیل کرد ولی حمله‌های خونین موجودات وحشی دیگر را به نام داعش به هم‌راهی‌اش فرستاد. تا از تغییر و اصلاحات سخن نگویید چون بدیل وحشت‌ناکی در کمین نشسته است. 
کاری دیگر استعمار نوین میزبانی دزدان حرفه‌یی دیروز است که در ترکیه، امارات، قطر، اروپا و امریکا «سنگر» گرفته اند. شما که از این گروه تبه‌کار بدترین خاطرات چور و چپاول را دارید، به موجودات حاکم در قدرت قناعت می‌کنید تا مبادا اسعتمار یاران سابق خود را بر سر تان دوباره تحمیل کند. 
حلا، چه راهی باقی مانده است؟ بر فعلا همین تازیانه‌ها را قبول داریم تا از کفن‌کشان دیروز و جانیان فردا که برای ما به نام داعش ساخته اند در امان باشیم.
https://panjshirnews.com/vdci.varct1awrbc2t.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

دقیقا که چنین است.