تاریخ انتشار :سه شنبه ۲۱ شهريور ۱۴۰۲ ساعت ۱۶:۱۲
کد مطلب : ۳۳۰۱
جالب است ۰
منابع محلی می‌گویند، دو طالب مسلح که قصد تجاوز جنسی بر یک دختر ۱۴ ساله در مربوطات ولسوالی اشترلی ولایت دایکندی را داشتند پس از آنکه موفق به این جنایت نشدند، این دختر را به شدت لت و کوب کردند.
لت و کوب یک دختر جوان توسط طالبان در دایکندی؛ طالبان قصد تجاوز جنسی را داشتند
صدای افغانستان، دایکندی: منابع محلی می‌گویند، دو طالب مسلح که قصد تجاوز جنسی بر یک دختر ۱۴ ساله در مربوطات ولسوالی اشترلی ولایت دایکندی را داشتند پس از آنکه موفق به این جنایت نشدند، این دختر را به شدت لت و کوب کردند.
به گفته‌ی منابع دو طالب در روستای سرچکه قوچنغی از مربوطات مرکز لسوالی اشترلی، روز شنبه، (۱۹ سنبله) می خواستند بر یک دختر نوجوان که مصروف نگهداری از دام‌های خود بود، تجاوز جنسی کنند، اما این دختر با سنگ و چوب در برابر آنان مقاومت کرده که از سوی طالبان به شدت لت کوب شده است.
منابع گفتند که این دختر از چنگ طالبان فرار کرده، اما طالبان تا دروازه خانه‌اش او را تعقیب کرده اند، اما با تجمع مردم محل این افراد طالبان فرار کرده است.
روزنامه اطلاعات روز نیز در گزارشی گفته است در سه هفته گذشته سه مورد از آزار و اذیت دختران توسط گروه طالبان در ولایت دایکندی به ثبت رسیده است.
همزمان با این شماری از مردم در ولایت دایکندی می‌گویند، طالبان با آزار و اذیت زنان در این ولایت ادامه می‎‌دهند به گفته آنان نیروهای طالبان در خیابان‌ها به زنان دست اندازی می‌کنند.
در یک رویداد دیگر چند روز پیش سه نیروی طالبان در ولایت بامیان قصد تجاوز جنسی به یک آموزگار زن را داشتند و پس از آنکه با ممانعت مردم روبرو شدند، ۵ تن را در نتیجه شلیک مستقیم گلوله زخمی کردند.
https://panjshirnews.com/vdci.uapct1apzbc2t.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما