تاریخ انتشار :دوشنبه ۲۷ شهريور ۱۴۰۲ ساعت ۱۳:۳۹
کد مطلب : ۳۳۲۶
جالب است ۰
رئیس دادگاه نظامی گروه طالبان طی مکتوبی ملا احمد را تبرئه کرده و نوار منتشر شده از هم‌خوابگی او با محافظش را جعلی و تهمت بر او خوانده است. دادگاه نظامی گروه طالبان روز یک‌شنبه(۲۶ سنبله) ملا احمد، رئیس ریاست برشنا این گروه را تبرئه کرده و بی‌گناه خوانده و در مکتوبی آن را همگانی کرده است.
دادگاه نظامی گروه طالبان: رئیس شرکت برشنا بی‌گناه است
صدای افغانستان، کابل: رئیس دادگاه نظامی گروه طالبان طی مکتوبی ملا احمد را تبرئه کرده و نوار منتشر شده از هم‌خوابگی او با محافظش را جعلی و تهمت بر او خوانده است.
دادگاه نظامی گروه طالبان روز یک‌شنبه(۲۶ سنبله) ملا احمد، رئیس ریاست برشنا این گروه را تبرئه کرده و بی‌گناه خوانده و در مکتوبی آن را همگانی کرده است.
نشر نوار تصویری هم‌خوابگی ملا احمد، رییس گروه طالبان برای ریاست برشنا با محافظش، واکنش‌های زیادی را به همراه داشت. و همچنان پس از آن، نوارهای تصویری دیگری از فساد اخلاقی اعضای و مقام‌های بلندپایه‌ی این گروه منتشر شد.
سخنگویان غیررسمی گروه طالبان سخن از تطبیق شریعت گفته و این رفتار ملا احمد را بیرون از چارچوب رژیم این گروه دانسته و گفته بودند این یک عمل فردی و حکم شرعی بر او تطبیق خواهد شد.
عبدالغفار رحمانی قاضی دادگاه نظامی گروه طالبان در کابل، موضوع هم‌خوابگی یا لواطت ملا احمد با محافظش را «تهمت» در برابر ملا احمد عنوان کرده است.
 
https://panjshirnews.com/vdcf.0dmiw6dmvgiaw.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین