تاریخ انتشار :چهارشنبه ۲۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۳۵
کد مطلب : ۵۶۸
تعداد نظر۷
جالب است ۴
یک رنجر دیگر طالبان در پنجشیر شکار مین شد
طبق گزارش منابع محلی به خبرنگار صدای افغانستان [پنجشیرنیوز] امروز، چهارشنبه ۱۹ دلو/بهمن، حدود ساعت ۸ صبح، موتر (ماشین) حامل طالبان در قریه "درخیل" نزدیک زیارت، هدف ماین جاسازی شده‌ی کنار جاده‌ای قرار گرفت است. لحظاتی پس از انفجار، طالبان که بشدت وحشت‌رده و در عین حال عصبانی بودند، شروع به تیراندازی‌های دوامدار و بی‌هدف به‌سمت برخی مناطق مسکونی، بسمت کوه و روی جاده نمودند.
به گفته‌ی منابع موثق محلی به خبرنگاران ما، در این رویداد به طالبان تلفاتی وارد شده است؛ اما از آمار دقیق تلفات اطلاعات در دست‌ نیست. زیرا طالبان پس از هر انفجار بلافاصله ساحه را مسدود، مردم نزدیک به محل واقعه را لت و کوب و دستگیر و صحنه فوری پاک کاری می‌کنند. منابع محلی ما افزودند طالبان زخمیان ناشی از این رویداد را به بیمارستان امرجنسی شهرستان عنابه این ولایت (استان) انتقال دادند. تنها در طول هفته جاری این سومین مورد از انفجار مین‌های کنار جاده‌ای است که خودروهای طالبان را در پنجشیر هدف می‌گیرد. دو روز پیشتر بر اثر انفجاری مشابه بیش از ۸ تن از نیروهای طالبان کشته و همین تعداد مجروح شدند که یک تن از مجروحان نیز در شفاخانه بعلت شدت زخم‌ها کشته شد.

سالار آزادی https://panjshirnews.com/vdcca4qp82bqe.la2.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

همشونک بکشین
ظاهراً هر اتفاقی برای طالبان پیش آید مردم را میزنند (لت و کوب)میکنند
جناب آقای طالب ها خسته نباشید بی گناهان را بزنید چون زدن مبارزان مرد میخواد که شما نیستید.
اسلام علیکم
انشاالله روز ماه خواهم رسید زنده باد جبحه مقاومت ملی
درود بر ملت شریف افغان ،انشاالله روزی بیاد که افغانستان از شر طالب نجات پیدا کنند ، طالب فرقه انگلیسی است و توسط این افراد متحجر کشورها را به استسمار می کشند ، خداوند این نادان ها را اگر قابل هدایت هستند هدایت و اگر قابل هدایت نیستند هلاک و لعنت کند در هر جای کره خاکی که باشند