تاریخ انتشار :شنبه ۱۲ خرداد ۱۴۰۳ ساعت ۰۸:۳۱
کد مطلب : ۳۶۸۱
جالب است ۰
روس‌ها در شرف به رسمیت شناختن امارت هستند و مردم افغانستان هیچ عکس‌العمل یکپارچه‌ای به این موضوع نشان نداده‌اند و سرگرم اختلافات خود هستند. اختلافات ریشه‌دار بین مردم افغانستان مطمئناً به نفع اشغالگران این خاک تمام خواهد شد.
به فریاد افغانستان برسید! فردا دیر است
■ لیلا شباهنگ[ژورنالیست ایرانی]
◾️نیاز امروز افغانستان
با وجود این‌که به تازگی زمزمه‌هایی مبنی بر به رسمیت شناخته شدن امارت توسط روس‌ها به گوش می‌رسد، عکس العمل مردم افغانستان در جای‌جای دنیا جلب توجه می‌کند. این در حالی است که هنوز تجمع گسترده و بی‌سابقه همین مردم در سال ۲۰۲۰ در پی نشر خبری جعلی توسط آقای اتمر بر علیه ایران و تجمع در مقابل سفارت‌های ایران در چندین کشور، در ذهن‌ها باقی است.
 
روس‌ها در شرف به رسمیت شناختن امارت هستند و مردم افغانستان هیچ عکس‌العمل یکپارچه‌ای به این موضوع نشان نداده‌اند و سرگرم اختلافات خود هستند. اختلافات ریشه‌دار بین مردم افغانستان مطمئناً به نفع اشغالگران این خاک تمام خواهدشد.
  از طرفی آمار وحشتناکی از تجاوز، نسل کشی، جابجایی قومی و …به گوش می‌رسد و در سوی دیگر شاهد “نظاره‌گری” مردم هستیم.
 عدم فعالیت مناسب از سوی مردم و جامعه الیت افغانستان در حالی در جریان است که تاریخ این ملت در حال ربوده شدن توسط حاکمیتی است که توسط آمریکا گمارده شده است.
این کلیپ‌ها دقایقی از لایوهای اخیر استاد جعفریان در یوتیوب و اینستاگرام است، در این لایف‌ها و گفتگوها، اخبار و تحلیل‌هایی با موضوع افغانستان به مخاطبان ارایه می‌شود که آن‌ها را در هیچ رسانه دیگری نمی‌یابید.
 
 
صورت کامل لایوهای پیشین در این کانال یوتیوب قابل دسترس است:
لایوهای آینده را نیز در همین کانال یوتیوب ببینید..‌. 👇
https://www.youtube.com/c/MohammadHos
https://panjshirnews.com/vdcc.pq1a2bqemla82.
انتهای پیام
https://panjshirnews.com/vdcj.oetfuqemvsfzu.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما